Jak objednat fotopolštář?

POZOR: s ohledem na malý zájem byl příjem objednávek k datu 30.6.2014 ukončen.

 

 

1. Elektronicky na našem novém e-shopu:

 

www.fotopolstare-eshop.cz

 

e-shop zrušen!!!!

 

2. Osobně- navštivte nás na adrese provozovny, přineste si fotografii nebo jiný podklad pro tisk - nejlépe v elektronické verzi na CD/DVD nebo flash paměti.  Jsme schopni zpracovat řadu formátů - JPEG, BMP, RAW, CDR, PDF ....... .  Na místě dohodneme cenu a termín dodání.

 

3. E-mailem - pošlete na náš e-mail podklady pro zpracování v některém z běžných elektronických formátů spolu s požadovaným množstvím. Obratem Vám zašleme kalkulaci a termín dodání. V případě, že kvalita fotografie nebude dostačující, zašleme Vám upozornění a vyčkáme na potvrzení objednávky.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - FORMÁT FOTOGRAFIE PRO TISK, KVALITA FOTOGRAFIE

Základní rozměr dodávaných polštářů je čtvercový  - 40 x 40cm. Pokud není dohodnut jiný rozměr, je třeba dodat fotografii pro tisk oříznutou na čtvercový formát nebo  je nutno počítat s ořezem zaslané fotografie na tento formát. Není tedy vhodné, když centrání objekt na neoříznuté fotografii (např. skupina osob) pokrývá celou šíři fotografie (delší stranu obrazu). Za této situace není možný ořez bez ztráty okrajů. Návod JAK NA TO najdete ZDE.

 

Chcete-li mít jistotu, že vytištěný polštář bude přesně dle vašeho přání, předávejte prosím podklady přímo ve formátu pro tisk  - čtvercové. Pokud nemáte vhodný nástroj, fotografii Vám rádi ořízneme. Vždy se snažíme zachovat co největší část fotografie, často je však výběr ořezu velmi obtížný s ohledem na nutnost respektovat ztrátu zbytku plochy.

 

POZOR - fotografie pořízené mobilními telefony zpracováváme pouze vyjímečně, většina takto pořízených fotografií nemá dostatečné rozlišení ani potřebnou kvalitu pro zvětšení na fotopolštář!!!

 

 

Termíny dodání

Menší zakázky jsou pro tisk kumulovány a dodací lhůta je cca 2 týdny. Zakázky od 6ks zpracováváme do týdne. V případě objednávky nad 20ks nás prosím předem kontaktujte - dohodneme termín dodání dle aktuálního stavu zakázek.

 

 

Způsob platby

osobní převzetí - hotově

dodání poštou - předem (převod na účet, pošt. poukázka) nebo dobírkou

smluvní partneři - individuálně - dohodou

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Kamila Melicharová Švehlova 52
664 51, Šlapanice

IČ: 75231204
722 722 684